Najnovšie recenzie zo sekcie Bidety

Jednoduche a elegantne

Overený zákazník KUPELNA SHOP Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2018

Zakúpený v KUPELNA SHOP

• Dizajn, ale to je vec vkusu
  • A hlavne bidet som zakúpil z dôvodu aby mi pasoval k WC rovnakej značky a série kedže sa nachádzajú v jednej miestnosti pár desiatok centimetrov od seba
  • Prvý kus som po vybalení z krabice reklamoval z dôvodu povrchových vád

Tak ako som písal v recenzii aj na WC - aquablade rovnajej série od tohoto výrobcu , myslím že za podobnú cenu si vie človek vybrať a kúpiť aj lepší produkt od konkurenčných značiek. U mňa tento výrobca nezískal dôveru . Osobne som sklamaný kvalitou prevedenia oboch výrobkov hlavne na miestach, ktoré niesu vidno na prvý pohľad. Skrátka chrasty, všelijaké zbytky keramiky ,nedokonalo vyhľadený povrch po vybratí z formy , nerovnosti keramiky na pripojovacích plochách kde je potom problém pri montáži
či už batérie alebo pripojovacích armatúr, stekance glazúry , chýba predcíznosť vyhotovenia , čo u mňa osobne navodzuje dojem že to vo fabrike dosť flákajú. Viem si to predstaviť, ak by sa jednalo o tovar najnižšej cenovej kategórie dajme tomu predávaný za polovicu ceny . Lenže táto séria nieje ten prípad. Takže pri výbere pozornosť a všetko dobre skontrolovať, nechať si tovar vybaliť z krabice aby nebolo prekvapko doma pri montáži ako to bolo v mojom prípade.

Anonym Anonym

Pridané: 29. júla 2018

(naposledy upravené 29. júla 2018)

• Asi len že bol zabalený v krabici nebol rozbitý a je bielej farby
  • Inak platí to čo som napísal aj na WC tejto značky a dizajnu.

Otrasná kvalita povrchu, to som nevidel ani na výrobkoch predávaných v najnižšej cenovej triede kde sa ide na cenu a kvalita býva až na druhom mieste. Na mojom bidete vybalenom z krabice je na vrchnej hornej ploche okolo otvoru na batériu a smerom k bočným líniám zvlenenie viditeľné voľným okom a citeľné po prejdení rukou.Tovar momentálne v reklamačnom konaní. Neodporúčam kupovať pretože mám za to že je veľa lepších značiek sanity a za možno aj nižšiu cenu v lepšej kvalite. Buď ozaj výstupná kontrola bola mimo závod alebo sa sem vozí druhá alebo tretia akosť. Alebo mám len ja smolu na nepodarený kus? Asi nie ak som podobný pocit a sklamanie zažil aj pri WC rovnakej značky a dizajnu . To nebude náhoda to je skrátka tak že výroba beží a predávať treba aj za cenu straty zákazníkov v budúcnosti. Skrátka táto značka sanity ma sklamala na plnej čiare! To čo mi bolo dodané by nemalo opustiť bránu podniku. Zas mám poučenie do života že dnes sa fláka všetko či to stojí 5e alebo 200, a vždy treba dôkladne pozrieť každý jeden tovar už pri nákupe, a nenechať sa obmäkčiť predajcom že keramika sa pri vypaľovaní zvlní a nejaké nerovnosti sú v norme. Áno samozrejme ale takto odfláknutý povrch som nezaznamenal ani na jednom výrobku v žiadnom obchode a že som sa ich nachodil za posledné týždne kvantum ako som hľadal tovar na prerábku wecka.

Creavit STANDARD TP320

Krása a elegancia

Overený zákazník Pergamikupelne Overený zákazník

Pridané: 11. júna 2018

Zakúpený v Pergamikupelne

• Pozná len ten kto to má! Perfektné!!!

V každom takomto zariadení kde sa tento produkt používa by mal byť vymenený starý za tento !

Pridané: 26. mája 2018

Anonym Anonym

Pridané: 29. januára 2018

Je to úplne perfektné!!!!!

Pridané: 25. decembra 2017

• Montaž bez problemov

Ok

SamhongTech U-Spa 6035Cx

SamhongTech U-Spa 6035Cx

Pridané: 25. novembra 2017

Zakúpený v Sanitino.sk

• ešte nemám skúsenosť , lebo ho mám krátko

Pridané: 10. novembra 2017

Zakúpený v Sanitino.sk

Zatiaľ hodnotím len dizajn. Bidet ešte namontovaný.

Geberit AquaClean 5000 plus 146.119.11.1

Geberit AquaClean 5000 plus 146.119.11.1

Pridané: 18. septembra 2017

• velmi dobdrý

Pridané: 12. septembra 2017

Zakúpený v Sanitino.sk

Jednoduchá manipulácia skvelá účinnosť a dostupná cena. Mal som už bidety na studenú a teplú vodu od viacerých výrobcov, ale tento produkt plne vyhovuje mojim požiadavkám.

Aqualine EASY CLEANING MT002

Aqualine EASY CLEANING MT002

Overený zákazník Kúpeľne Galaxy Overený zákazník

Pridané: 8. septembra 2017

Zakúpený v Kúpeľne Galaxy

Stále nechápem. ako sme s manželkou mohli bez tohto výrobku vôbec existovať. Už musím objednať ďalšie 4 kusy pre známych, ktorí nás navštívili. Jednoduchá montáž + všetok inštal. materiál je súčasťou balenia. Expresná dodávka na dobierku Sl. poštou až domov. Bezchybná komunikácia s dodávateľom Kúpeľne Galaxy.

GEBERIT AquaClean 4000 146.130.11.2

GEBERIT AquaClean 4000 146.130.11.2

Pridané: 5. júla 2017

Zakúpený v Sanitino.sk

je to už môj druhý elektronický bidet Geberit, s týmto produktom som trvale spokojná

Pridané: 5. júna 2017

Zakúpený v SVET KÚPEĽNE

Produkt som si vybrala z dôvodu, že som inde tento tovar nenašla

Aqualine EASY CLEANING MT101

Aqualine EASY CLEANING MT101

Overený zákazník Kúpeľne Galaxy Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2016

(naposledy upravené 3. novembra 2016)

Zakúpený v Kúpeľne Galaxy

• uz mam jeden nainstalovany, teraz som kupil druhy pre rodinu

jednoducha instalacia
primerana cena

Aqualine Sapho EASY CLEANING MT101

Aqualine Sapho EASY CLEANING MT101

Pridané: 6. novembra 2015

(naposledy upravené 6. novembra 2015)

• Minimalistické riešenie
  • Jednoduchá montáž
  • Nedomyslené prepojenie so sedátkom
  • Uchytenie pôsobí dojmom nedokončenosti

Výber bol podriadený nedostatkom miesta pre umiestnenie plnohodnotného bidetu - chceli sme vyskúšať verziu 2 v 1. Montážne nedostatky som provizórne odstránil vlastnými silami. Zariadenie je funkčné, ale neuvedomil som si, že 1,5 m prívod teplej vody spôsobí značné oneskorenie a celý čas musí chladná voda striekať na príslušné telesné partie, inak by striekala mimo misu, alebo pri stiahnutej intenzite by to dlho trvalo. Preto by som umývacie tlačidlo opatril spomaleným návratom, čím by sa dalo využiť na "predprípravu" teploty vody. (Aspoň prepokladám, že prívod k umývacej tryske je za zmiešavačom).

Výrobok by som odporúčal s uvedenými výhradami a verím, že by mu inovácia prospela. Osobne považujem diaľkové ovládanie a hudobný doprovod za zbytočnosť, takže výrobok splnil očakávania predpokladané u mechanického riešenia.

Zobrazujem 61 - 80 zo 83 recenzií 1 2 3 [ 4 ] 5